Wrocław

Scandic Wrocław

Sand SPA w Hotelu Scandic to miejsce stworzone z myślą o Gościach, którzy cenią sobie kompleksowość usług i kameralną atmosferę. Nowoczesna siłownia, znakomita, duża sauna fińska i skrojona na miarę oferta masaży, dają możliwość regeneracji sił w ciagu pracowitego dnia. Profesjonalna kadra, prostota rozwiązań, sprawią, że każdy poczuje się po prostu dobrze. Idealny pomysł na Wellness w ciągu dnia.

Przejdź do strony

Mercure Wrocław Centrum

Sand SPA w Hotel Mercure Wrocław Centrum powstało z myślą o celebrowaniu wyjątkowych chwil takich jak wieczory we dwoje, spotkania przyjaciół czy wieczory panieńskie. Duża przestrzeń z wanną do hydromasażu, połączona z tarasem z widokiem na centrum miasta dają możliwość intymnego relaksu. Na specjalne życzenie gości możemy przygotować kolację pod gołym niebem z panoramą nocnego Wrocławia w tle. Doświadczeni terapeuci Sand SPA, bogata oferta zabiegów i masaży oraz możliwości jakimi dysponujemy dzięki dużej przestrzeni sprawiają, że jesteśmy w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb i zrealizować nawet najbardziej niezwykłe pomysły.

Przejdź do strony

Radisson Blu

Sand SPA w Hotel Radisson Blu to nowa luksusowa przestrzeń SPA w samym centrum miasta. Piękne nowoczesne wnętrza oraz bogata oferta zabiegów pielęgnacyjnych i masaży powstała w oparciu o doświadczenie i wiedzę ludzi pasjonujących się kosmetyką, odnową biologiczną i SPA. Cztery gabinety zabiegowe w tym jeden do synchronicznych masaży, znakomita strefa saun z sauną suchą oraz infra red i nowoczesna siłownia zadowoli najbardziej wymagających gości.

Przejdź do strony
hp-park-plaza

HP Park Plaza

Sand SPA w Hotel HP Park Plaza to kameralna SPA, w cudownym miejscu. Wrocławskie Nadodrze z bezpośrednim widokiem na rzekę to idealne rozwiązanie dla wszystkich szukających spokoju. To miejsce zostało stworzone z myślą o intymnym relaksie w pojedynkę lub w parze. Kameralna sauna oraz pokój stworzony do synchronicznych masaży w połączeniu z ciekawą ofertą zabiegów daje możliwość wypoczynku i idealnego urozmaicenia pobytu we Wrocławiu.

Przejdź do strony
Translate »